Monika Richardson w czerwonej sukni. Celebrytka wyglądała olśniewająco (2024)

Anna Moyseowicz

Wideo

Monika Richardson w czerwonej sukni. Celebrytka wyglądała olśniewająco (2)

Zobacz galerię (8 zdjęć)

Monika Richardson pojawiła się na prapremierze filmu „Powstaniec 1863”, gdzie wystąpiła w roli prowadzącej wydarzenie. Prezenterka zwróciła na siebie uwagę suknią, ale też nowym uczesaniem, zachwycając w eleganckim, a zarazem zmysłowym wydaniu. Zobacz, jak gwiazda prezentowała się na ściance, pozując w czerwonej sukni. Jej kreacja może być inspiracją dla pań, szukających sukni na zabawy karnawałowe, wesela czy też mniejsze rodzinne uroczystości.

Spis treści

  • Prosta i efektowna kreacja celebrytki. Monika Richardson w czerwonej sukni
  • Monika Richardson zachwyca w nowej fryzurze
Monika Richardson w czerwonej sukni. Celebrytka wyglądała olśniewająco (4)

Na prapremierze filmu „Powstaniec 1863” w reżyserii Tadeusza Syki, która odbyła się we wtorek, 9 stycznia, pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich wyróżniała się prowadząca imprezę, czyli Monika Richardson.

Zobacz zdjęcia Moniki Richardson z premiery filmu!

Prosta i efektowna kreacja celebrytki. Monika Richardson w czerwonej sukni

Celebrytka pokazała się na wydarzeniu w długiej, czerwonej, a zarazem niezwykle zmysłowej kreacji. Suknia wyróżniała się prostym krojem i krwistym kolorem. Długi rękaw podkreślił zgrabne ramiona, a krój sukni atuty sylwetki. Jednocześnie materiał, który nie opinał brzucha, ukrył ewentualne drobne niedoskonałości w tym obszarze. Suknia do kostek, z rozcięciem na nodze, polecana jest także paniom, które nie mają ochoty eksponować całych ud, ale chciałyby uwydatnić swój seksapil, a przy okazji wydawać się wyższe.

Czytaj: Spod tej sukienki widać wszystko jak na dłoni! Olga Bończyk w prześwitującej stylizacji na Karnawałowej Gali Gwiazd. Zdjęcia z wydarzenia

Całość dopełniły buty na obcasie. Szpilki w kolorze nude optycznie wydłużają i wysmuklają nogi. Prezenterka dopełniła stylizację wyrazistą biżuterią. Zdecydowała się na długie złote kolczyki, sięgające aż do ramion. Uwagę zwracał także pierścionek z bardzo dużym oczkiem.

Monika Richardson zachwyca w nowej fryzurze

Na początku września Monika Richardson zaskoczyła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych nowymi fryzurami. Najpierw celebrytka zdecydowała się na fiolet, a kolejno na jeszcze mocniejsze cięcie i platynowy blond.

Czytaj też: Jennifer Aniston i Maryl Streep postawiły na błyszczącą czerń. Zobacz kreacje dojrzałych gwiazd z gali Złotych Globów 2024

Gwiazda pozostała wierna blondowi i właśnie w tym kolorze pokazała się na prapremierze. Odmianę stanowiło ułożenie włosów. Ich górna część, razem z grzywką, została uniesiona i podkręcona, a boki przylegają do głowy.

Celebrytka podziękowała za fryzurę w swoim wpisie na Instagramie stylistce Aleksandrze Oleczek. Odpowiadała ona między innymi za uczesania Weroniki Książkiewicz czy metamorfozę Agaty Kuleszy.

Monika Richardson w zmysłowej, czerwonej sukience na premier...

+8 Zobacz galerię
  • Sukienki na karnawał dla dojrzałych pań. Na pewno masz je w swojej szafie!
  • Kolory, wzorki i błysk! Zobacz modne paznokcie na karnawał

Sukienki w okazyjnych cenach

Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylkoi wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania zartykułów prasowych”ipo wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie zcennikiem.

  • moda
  • gwiazdy
  • celebryci
Monika Richardson w czerwonej sukni. Celebrytka wyglądała olśniewająco (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Virgilio Hermann JD

Last Updated:

Views: 5882

Rating: 4 / 5 (61 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Virgilio Hermann JD

Birthday: 1997-12-21

Address: 6946 Schoen Cove, Sipesshire, MO 55944

Phone: +3763365785260

Job: Accounting Engineer

Hobby: Web surfing, Rafting, Dowsing, Stand-up comedy, Ghost hunting, Swimming, Amateur radio

Introduction: My name is Virgilio Hermann JD, I am a fine, gifted, beautiful, encouraging, kind, talented, zealous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.